Kodėl svarbu rinktis natūralias namų priežiūros priemones?

Kodėl svarbu rinktis natūralias namų priežiūros priemones?
2023-01-13

Tikriausiai neįmanoma išvengti visų mus supančių cheminių medžiagų ar toksinų. Tačiau yra sričių, kurias mes galime kontroliuoti – maistą, kurį valgome, kosmetiką, kurią tepame ant odos, ir produktus, kuriuos naudojame namams valyti ar rūbams skalbti.

RŪPINIMASIS ŠEIMOS SVEIKATA

Medžiagos, kurios liečiasi su oda ar patenka į kvėpavimo takus, atlieka ypač svarbų vaidmenį. Oda yra didžiausias mūsų organas ir per ją į organizmą gali patekti didelis cheminių medžiagų kiekis. Panašiai yra ir su kvėpavimo takais.

Natūralių valymo priemonių naudojimas yra daug sveikesnis ir saugesnis pasirinkimas. Visų pirma, tai padeda išvengti žalingo stiprių cheminių medžiagų poveikio: sumažėja tokių odos ligų kaip egzema, rožinė, kvėpavimo takų ligų ar hormoninių sutrikimų tikimybė.

Toks pavojus sveikatai ypač pavojingas, kai namuose yra mažų vaikų. Jei nuolat naudojamos toksiškos priemonės, vaikai gali tapti jautresni ilgalaikėms sveikatos problemoms: astmai, įvairioms alergijoms, taip pat gali atsirasti odos sudirgimų.

ALERGENAI IR DIRGIKLIAI

Naudojant įprastas valymo priemones, daugeliu atvejų tenka atidaryti langus ir mūvėti pirštines, ar ne? Tačiau net ir tada gali būti sunku neįkvėpti toksiškų ingredientų, tokių kaip amoniakas ir acetonas. Be to, šios cheminės medžiagos dar ilgai išlieka ore ir ant nuvalytų paviršių. Jos gali kelti pavojų visiems šeimos nariams.

Natūralių produktų sudėtyje nėra stiprių dirgiklių, alergenų ir toksinių medžiagų, įskaitant soją, dažiklius, sintetines kvapiąsias medžiagas, formaldehidą, baliklį. Vietoj to naudojamas actas, žolelių aktyviosios paviršiaus medžiagos ir natūralios kvapiosios medžiagos.

ATSAKOMYBĖ UŽ APLINKĄ

Perėjimas prie natūralių valymo priemonių taip pat padeda apsaugoti planetą, nes riboja į aplinką patenkančių pavojingų cheminių medžiagų kiekį.

Įprastos valymo priemonės dažnai ypač kenkia gamtos ištekliams. Daugelyje jų yra fosforo ir nitratų. Vandens valymo įrenginiai negali pašalinti šių cheminių medžiagų iš nuotekų, dėl to jos nuodija vietos ekosistemą.

Priešingai, natūralios valymo priemonių sudedamosios dalys nekelia tokios rimtos grėsmės aplinkai. Natūralūs valymo produktai yra daug sveikesnė ir saugesnė alternatyva mums, gyvūnams, gamtai ir visai planetai.

Pasirinkę natūralias valymo priemones, sukursite saugesnę namų aplinką savo šeimai, padėsite apsaugoti planetą ir net sutaupysite išteklių!

Ekologiškas priemones namas galite atrasti ČIA.

Dalintis:

Komentuoti / palikti atsiliepimą: