Apie GingerSusipažinkime! Esu GINGER – šio puslapio šeimininkas ir ištikimiausias Jūsų draugas bei patarėjas!Mano ir mano draugų šūkis – Tvaru. Sveika. Skanu! Ypač vertinu sveikų ir ekologiškų ingredientų pasirinkimą, todėl šioje svetainėje dalinuosi tik kokybiškais, gamtai ir gyvūnams draugiškais produktais, kurie nekenkia ne tik mane užauginusiai Gamtai, bet ir Žmogui. 

Čia rasite sveikus, ekologiškus ir skanius produktus, kurie patiks ne tik suaugusiems, bet įtiks net ir išrankiausiam vaikų skoniui ar geriausiems mūsų draugams – augintiniams! 

Daug dėmesio skirsiu jaukiausiam kampeliui, kuriame praleidžiame daugiausia laiko – namams! Aš, Ginger, dalysiuosi su Jumis smagiomis, jaukiomis ir praktiškomis priemonėmis bei aksesuarais namams, padėsiančiais sukurti jaukumą namuose, pakelti nuotaiką ir užtikrinti tik pozityvias emocijas rūpinantis kasdiene buitimi.

Na, o jei norėsite pasigražinti, svetainėje rasite natūralios, ekologiškos ar veganiškos kosmetikos, kuri padės išryškinti ir palaikyti Jūsų natūralų grožį. 

Visi mūsų produktai yra draugiški gamtai, todėl čia rasite visko, ko Jums reikia – tvarius aplinkai, kokybiškus, sveikus ir skanius produktus!

Bet apie Ginger nuo pradžių!

Mane subrandino ir užaugino Gamta – ji mano globėja, todėl man be galo svarbu, kad ji jaustųsi laiminga, švari ir galėtų suteikti namus dar ne vienai žmonių kartai. 

Turėdamas geriausias ir žmogui itin naudingas savybes, tapau vienu populiariausiu prieskoniu pasaulyje. Esu ir maistas, ir vaistas, todėl gebu ne tik apsaugoti nuo įvairių virusų, bet ir padedu gerai jaustis, o kai reikia, nuraminu ir sušildau net ir pačią šalčiausią širdį.

Mano tikslas – lydėti Jus sveikesnio ir tvaresnio gyvenimo pažinimo keliu, dalinantis naudingais patarimais, įdomiomis aktualijomis, kaip sveikai, ekologiškai ir tvariai gyventi. Na ir žinoma, kartu kurti ir dalintis skaniais, bet svarbiausia, sveikais receptais, kuriuos norės išmėginti net vaikai, o gal ir augintiniai!

Šioje erdvėje sieksiu visokeriopai padėti kiekvienam susidomėjusiam – tiek patyrusiam, tiek tik pradedančiam savo kelionę sveikesnio, tvaresnio ir ekologiškesnio gyvenimo link!

Jūsų nuoširdus draugas, Ginger

Dalintis: