Tinkama veido priežiūros rutina – sveikos odos garantas

Tinkama veido priežiūros rutina – sveikos odos garantas
2023-06-27

Mes visi siekiame kuo ilgiau išlaikyti jaunatvišką odą. Gamta kurį laiką mums padeda, tačiau turime ir patys atsakingai rūpintis oda, kad kuo ilgiau išsaugotume jos skaistumą, elastingumą ir jaunatviškumą.

Ar nebūna taip, kad, įsigiję naują kremą, dažniausiai tikimės, jog jis išspręs visas mūsų odos problemas? Deja, dažnai tenka nusivilti ir net nepagalvojame, kad tikrasis ginklas sveikai odai išlaikyti – tinkama kasdienė veido priežiūros rutina. 

1. VALYMAS (du kartus per dieną, ryte ir prieš miegą)

Tikslas – nuvalyti odą, nešvarumus ir makiažą. Ant odos tepkite reikiamą kiekį valomojo pienelio, gelio ar putų, tada drėgnais pirštais masažuokite veidą judėdami link išorės. Galiausiai nuplaukite odą drėgna kempinėle.

2. ŠVEITIMAS (kartą per savaitę, prieš miegą)

Veido pilingai valo odą ir pašalina negyvas ląsteles, atverdami kelią veikliosioms medžiagoms. Tepkite šveitiklį ant odos ir švelniais judesiais masažuokite 2–3 minutes. Po to nuplaukite. 

Beje, ar žinojote, kad negyvos odos ląstelės ir nešvarumai blokuoja veikliųjų medžiagų įsisavinimą ir odos kvėpavimą? Taigi, norint tinkamai prižiūrėti odą, labai svarbu reguliariai ją šveisti.

3. TONIZAVIMAS (du kartus per dieną, po valymo procedūrų)

Jei po odos valymo praleidžiate odos šveitimą, kasdienėje rutinoje tonizavimas turi būti antrasis žingsnis. Jo tikslas – pašalinti iš porų likusį prausiklį ir atkurti normalią odos 5,5 pH vertę. Be to, veido tonikai ne tik padeda įsisavinti veikliąsias medžiagas, bet ir palaiko odos apsaugines imunines funkcijas.

Sudrėkinkite du vatos diskelius toniku ir švelniais judesiais judėkite iš vidaus į išorę. Nepamiršite nuvalyti ir kaklo!

4. SERUMAVIMAS (du kartus per dieną, ryte ir prieš miegą)

Jūsų odos būklė po valymo yra idealiausia, tačiau norėdami dar labiau sustiprinti drėkinimą, naudokite veido serumus! Jei naudojate vandens pagrindo serumą, tepkite jį ant veido ir kaklo srities, tada švelniai įmasažuokite į odą. Jei naudojate gelį ar kremą, įmasažuokite į odą panašiai kaip serumus, tačiau galite tepti ir kaip kaukę. Tokiu atveju palikite ant odos 10–15 minučių, tada sukamaisiais judesiais pamasažuokite. Galiausiai nuplaukite likusią dalį, kurios oda nesugėrė.

5. AKIŲ ZONOS PRIEŽIŪRA (du kartus per dieną, ryte ir prieš miegą)

Nepamirškite, kad oda aplink akis yra plonesnė ir patiria didesnį stresą dėl tūkstančių mirksnių ir veido mimikos judesių. Tepkite nedidelį kiekį paakių kremo ar gelio ant pirštų galiukų ir įmasažuokite aplink akis. Visada judėkite nuo vidinių į išorinius akių srities kampučius ir švelniais, tapšnojančiais judesiais paskirstykite.

6. DRĖKINIMAS (du kartus per dieną, ryte ir prieš miegą)

Tinkamai drėkinama oda lengviau pasisavina odos priežiūros produktuose esančias veikliąsias medžiagas. Todėl ingredientai, parinkti pagal odos tipą, veikia dar efektyviau. Dieniniai kremai dažniausiai saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio ir UV spindulių. Naktiniuose kremuose yra ingredientų, kurie drėkina ir skatina ląstelių regeneraciją (kadangi oda per naktį atsinaujina). Nedidelį kiekį kremo tepkite ant kaktos, skruostų ir smakro, tolygiai paskirstykite.

Vuolia! Jūsų oda pasiruošusi priimti visus dienos iššūkius ir likti sveikai spindinti!

Dalintis:

Komentuoti / palikti atsiliepimą: