5 auksinės taisyklės, kaip prižiūrėti plaukus vasarą

5 auksinės taisyklės, kaip prižiūrėti plaukus vasarą
2023-08-07

Atostogų sezonas jau įsibėgėjo, tačiau ar nekilo klausimas, kaip tinkamai pasirūpinti plaukais, kad jie ne tik atrodytų, bet iš tikrųjų ir būtų sveiki?  1. Ar pastebite, kad vasarą plaukai labiau riebaluojasi? Taip yra dėl dažnesnio prakaitavimo ir suaktyvėjusios riebalinių liaukų veiklos. Bent kartą per mėnesį atlikite galvos odos šveitimą. Pilingas sureguliuos riebalinių liaukų kiekį, dėl kurio plaukai ims rečiau riebaluotis.
  2. Neikite miegoti šlapiais plaukais, nes šlapių plaukų žvyneliai yra atviri, todėl plaukai lengviau praranda drėgmę ir yra ypač pažeidžiami. Geriausia prieš miegą sausus plaukus supinti į kasą.
  3. Jeigu plaukai ypač sausėja, prarado gyvybingumą, o galiukai pradėjo stipriau skilinėti, rekomenduojame nakčiai sausus plaukus ištepti drėkinamąja kauke ir plaukus išsitrinkti tik ryte. Mat drėgni plaukai sukuria vandens barjerą tarp plaukų ir kaukės ir taip apsunkėja naudingųjų medžiagų įsisavinimas.
  4. Kad ir kaip norėtųsi, nesukite plaukų į kuodą – jie ims sparčiau sausėti ir lūžinėti. Naudokite tik švelnaus audinio plaukų gumytes, geriausia šilkines, pagalvių užvalkalus taip pat rinkitės iš šio audinio.
  5. Geriausia šukuosena – šukuosenos nebuvimas. Venkite šukuosenų, kurios reikalauja smarkiai surišti ar suveržti plaukus. Jie ir taip sausėja dėl oro aplinkybių, tad suteikite plaukams daugiau laisvės ir atsipalaiduokite.

Plaukų priemones atraskite ČIA!

Dalintis:

Komentuoti / palikti atsiliepimą: