Kaip prižiūrėti veido odą žiemą

Kaip prižiūrėti veido odą žiemą
2023-01-12

Odos grožis priklauso nuo to, kaip ja rūpinsimės ir kiek dėmesio jai skirsime. Tai ypač aktualu žiemą. Juk žiemos šaltukas – tai tikras išbandymas mūsų kūnui.

Kad Jums reikėtų mažiau sukti galvą, sudarėme 5 patarimų "paruoštukę", kuri odai padės sėkmingai įveikti žiemiškus orus.

  • Dieną daugiau dėmesio skirkite odos maitinimui, o naktį – drėkinimui. 

Drėkinamasis veido kremas žiemai tinka tuo atveju, kai daug laiko praleidžiate šiltoje patalpoje, tačiau lauke geriau rinktis maitinamąsias priemones. Riebesni, aliejinio pagrindo kremai taip pat drėkina odą, tačiau dėl susidariusios apsauginės plėvelės drėgmė išsilaikys kur kas ilgiau.

  • Atkreipkite dėmesį į naudojamą makiažo valiklį. 

Šaltuoju sezonu patariama atsisakyti stiprų poveikį turinčių valiklių ir pakeisti juos į švelnias valomąsias putas. Jos nedirgins šalto oro paveiktos ir dėl to gerokai jautresnės odos.

  • Nepamirškite apsaugos nuo saulės. 

Net ir žiemos metu ultravioletiniai saulės spinduliai geba prasiskverbti pro odą ir netgi pasiekti giliausius jos sluoksnius. Tam, kad to išvengtumėte, reikėtų rinktis kosmetikos priemones su SPF apsauga. Žiemai turėtų pakakti SPF10 filtrą turinčių produktų.

  • Šveiskite odą.

Veido oda žiemą turėtų būti šveičiama maždaug kartą per savaitę. Švelnūs šveitikliai padės pašalinti negyvas odos ląsteles, kurios trukdo drėgmės prasiskverbimui į gilesnius audinius. Rinkitės enziminį šveitiklį arba tokį, kurio šveičiamosios dalelės yra smulkios, taip oda bus mažiau dirginama. 

  • Nepamirškite lūpų priežiūros – juk tai mūsų vizitinė kortelė!

Ar žinote, kad lūpų oda yra kitokia nei veido ar rankų? Lūpos neturi apsauginio sluoksnio, jų paviršiuje nėra ir prakaito bei riebalų liaukų, jos beveik neturi ir melanino – natūralaus odos pigmento, kuris padeda apsisaugoti nuo žalingų saulės spindulių. Todėl galite įsivaizduoti, kaip lūpoms sunku ištverti žiemos šalčius, vėją ar sausą aplinkos orą. Padėkite joms ir palaikykite lūpų drėgmę naudodami lūpų balzamus ar kaukes.

Dalintis:

Komentuoti / palikti atsiliepimą: