- 20 %

Eterinių aliejų mišinys „Pure Ideas“

- Tinka aromaterapijai.
- Su citrinų ir imbierų aliejais.
- Gerina protinę veiklą.

30 ml

Papildomos paslaugos:

Prekės kodas: SO23054

€ 13.50

€ 16.90

Išvalykite mintis ir pagerinkite smegenų veiklą!

Aroma Sense eterinių aliejų mišinys, sudarytas iš 100 % grynų citrinų, pipirmėčių, indiškos citrinžolės, imbiero ir kipariso eterinių aliejų, padeda sustiprinti protinį aštrumą ir susikaupimą net ir kasdieniame mokymosi procese. Sukuria energijos suteikiančią ir gaivinančią aplinką, užtikrina kūrybinę atmosferą, kurioje galime lengviau atlikti užduotis.

Naudojimas: įlašinkite 3–8 lašus sinergetinio 100 % gryno eterinio aliejaus mišinio į vandenį difuzoriuje. Taip pat galite užlašinti 1–2 lašus ant servetėlės ir įkvėpti 2–3 cm atstumu.

Sudėtyje yra odą jautrinančių ingredientų. Dėl natūralių ingredientų produkto kvapas ir spalva gali šiek tiek pasikeisti, o nepermatomumo ar nuosėdų atsiradimas nelemia sumažėjusios produkto kokybės.

Gamintojas: Vengrija

  • Citrinų aliejus – tonizuoja, padeda atsibusti, gerina nuotaiką, padeda susikaupti ir nuvaiko šalin niūrias mintis.
  • Pipirmėčių aliejus – tonizuoja, atgaivina ir išvaiko nuovargį, didina dėmesio koncentraciją.
  • Citrinžolių aliejus – labai gerai tinka patalpų valymui, pašalina nemalonius kvapus, gerina atmintį, didina susikaupimą; mažina pervargimą.
  • Imbiero aliejus – afrodiziakas, pasižymi tonizuojančiomis savybėmis. Rekomenduojamas naudoti trūkstant vidinės energijos, užsidegimo, ryžto.
  • Kiparisų aliejus – tikima, kad kiparisų aromatas padeda "įsižeminti", suteikia emocinio stabilumo, tad ypač tinka „padebesiais skrajojantiems“ žmonėms, paaugliams. Kiparisų aliejus sukuria atpalaiduojančią, harmoningą atmosferą.
Ingredients: Lemon Oil, Peppermint Oil, Lemongrass Oil, Ginger Oil, Cypress Oil.
Natural essential oil ingredients: Limonene, Citral, Linalool, Geraniol, Citronellol, Eugenol.

Įvertink ir tu!

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai            Gerai