- 39 %

Tradicinis panettone su cukruotais vaisiais

- Itališko skonio gabalėlis!
- Gaminamas nuo 1768 m.
- Originali XIX a. pakuotė.

1000 g

Papildomos paslaugos:

Prekės kodas: Pbaj1kg

€ 22.00

€ 36.00

Panettone Baj – tai ne tik šventinis pyragas, tai gabalėlis istorijos…

Seniausias tradicijas turintis pyragas, 2020 m. laimėjęs apdovanojimą konkurse „Tarptautinis skonio menas“ ir pripažintas geriausiu panetonu Italijoje. Jo kokybę atspindi iki šių dienų naudojamas 250 metų receptas, kurį sudaro tik aukščiausios kokybės ingredientai, perduodami iš kartos į kartą. Beje, pyrago raugas yra ypač gerai saugomas konditerijos šefų ir nuolat su meile atnaujinamas.

Aukštos kokybės velykinis panetonė pyragas sukurtas iš miltų, sviesto, kiaušinių, pieno, cukruotų vaisių, razinų... ir tikros istorijos, kilusios iš pačios Milano širdies. Šie panetonai laikomi skaniausiais Milane. Net buvo juokaujama, kad „kai Milane dar nebuvo tramvajaus, Panettone Baj jau buvo ragaujamas“.

Naujausios konditerinės technologijos ir vertingas istorinis paveldas šiam tradiciniam skanėstui leidžia tapti geriausiu šalies pyragu, vertinamu net ir didžiausių gurmanų. Panettone brandintas pyragas yra be konservantų ir cheminių priedų.

Dalinkitės kupolo formos pyragu, pagardintu cukruotais vaisiais ir razinomis, kartu su savo artimiausiais žmonėmis ir pajuskite, kaip gražiausios metų šventės tampa dar jaukesnės ir kvapnesnės!

Alergenai: gali būti riešutų, garstyčių ir sojų pėdsakų.

Galiojimo data: iki 2023 m. liepos mėn.

Kilmės šalis: Italija

Minkšti kvietiniai miltai 0 TIPO, razinos 15 %, sviestas (pienas), cukrus, cukruoti citrusiniai vaisiai 12 % (apelsinų žievelės, kedro žievelės, gliukozės / fruktozės sirupas, sacharozė, koncentruotos citrinų sultys), A kategorijos kiaušinių tryniai 7 %, natūralios mielės (minkšti kvietiniai miltai 0 TIPO, vanduo). Emulsikliai: riebalų rūgščių mono ir digliceridai, šviežias nenugriebtas pienas 3 %, cukraus sirupas, druska, medus, gliukozės / fruktozės sirupas, miežiai, natūralūs skoniai, natūralus Burbono vanilės skonis.

Gali būti riešutų, garstyčių ir sojų pėdsakų.

Įvertink ir tu!

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai            Gerai