- 20 %
Netestuota su gyvūnais
Perdirbama

Mini rinkinys veido valymui su prebiotikais

- Kietasis prausiklis.
- Veido kaukė-šveitiklis.
- Veido tonikas su prebiotikais.
Papildomos paslaugos:

Prekės kodas: 4005

€ 31.00

€ 38.90

GALLINÉE veido rinkinį sudaro:

Kietasis veido prausiklis yra itin švelnus ir sukurtas taip, kad atitiktų natūralų odos pH lygį (sveikos odos pH yra 4,5–6, muilo pH 5,8).  Bemuilis muilas puikiai valo net jautriausią odą, ją ramina ir maitina. Oda tampa spindinti, švari, nuraminta ir pamaitinta.

Prebiotinė kaukė ir veido pilingas švelniai šveičia odą ir skatina mikrocirkuliaciją – oda akimirksniu tampa spindinti. Puikiai tinka odai, linkusiai į spuogus arba praradusiai spindesį. Ji tampa akivaizdžiai lygesnė ir gaivesnė.

Obuolių acto veido tonikas ramina ir mažina jautrios odos paraudimus ir sudirgimus, valo riebią odą. Prebiotikai ir švelnios postbiotinės rūgštys palaiko natūralų odos mikrobiomą ir skatina gerųjų bakterijų augimą. Veido oda tampa skaistesnė, o poros mažesnės.

Naudojimas:

  • Veido kaukę-šveitiklį švelniai įmasažuokite į drėgną odą. Palaukite 5 minutes, tada nuplaukite vandeniu ir nusausinkite.
  • Veido toniką naudokite ryte ir vakare. Užpilkite ant medvilninio diskelio arba tiesiai ant pirštų ir braukite per sausą, nuvalytą odą, vengdami akių srities. 
  • Kietą prausiklį sudrėkinkite ir įmasažuokite į drėgną odą, nuplaukite. Gali būti naudojamas kaip dušo žėlė visam kūnui arba veidui prausti.

Kilmės šalis: Prancūzija

Įvertink ir tu!

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai            Gerai