Ekologiškos indaplovių tabletės

- 100 % natūralios.
- Be dirbtinių dažiklių.
- Perdirbama pakuotė.

25 vnt.

Prekės kodas: 10127

€ 8.20

Saugi valymo galia! Tabletės indaplovei su vandenyje tirpia plėvele užtikrina puikų indų plovimą, skalavimą ir indaplovės apsaugą.

Atminkite, kad visi indaplovėse naudojami plovikliai patenka ir į mūsų kūną. Naudodami šias natūralias indų plovimo tabletes, kuriose nėra chemikalų ir plastiko, to išvengsite.

  • Tablečių apvalkalas yra tirpus vandenyje. Prieš dėdami jas į indaplovę, įvyniojimo nereikia nuimti!
  • 98 % sudedamųjų dalių yra natūralios kilmės.
  • Nereikia papildomos druskos ar ploviklio.
  • Pakuotė 100 % perdirbama.
  • Nešvariems indams: kaitinkite nuo 45 °C / 113 °F.
  • Ypač nešvariems indams arba kietam vandeniui: kaitinkite nuo 65 °C / 149 °F.

  • Sertifikuotas ECOCERT Greenlife pagal ECOCERT standartą.

Naudojimas: nuvalykite maisto likučius nuo indų. Įdėkite tabletę į indaplovės ploviklio dozatorių ir uždarykite. Reguliariai tikrinkite, ar filtras švarus. Po naudojimo nusiplaukite rankas.

Kilmės šalis: Estija

Ingredients: Oxygen-based bleaching agents ≥5 – <15%; non-ionic surfactants, anionic surfactants <5%; enzymes; sequestrants; carbonate salts; silicates; sodium carboxymethyl inulin; concentrated extract from plant fermentation; TAED, salt; sodium glycolate; glycerine. 

Įspėjimas! Sukelia stiprų akių dirginimą. Dėvėkite akių / veido apsaugos priemones. Patekus į akis: kelias minutes atsargiai skalaukite vandeniu. Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją. Laikyti ne aukštesnėje kaip 40 °C temperatūroje. Sudėtyje yra subtilzino. Gali sukelti alerginę reakciją. Saugoti nuo vaikų.

Įvertink ir tu!

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai            Gerai