- 50 %
Veganams

Drėkinamasis veido aliejus

- Ekologiškas, natūralus.
- Puikiai drėkina odą.
- Su gerosiomis bakterijomis.

20 ml

Papildomos paslaugos:

Prekės kodas: 224450

€ 22.50

€ 45.00

2020 m. Danijoje apdovanojimą už išskirtines technologines naujoves gavęs probiotinis aliejus veidui su gyvosiomis bakterijomis subalansuoja ir nuramina odos mikrobiomą, gerina odos būklę. Ji tampa minkštesnė ir stangresnė.

Sudėtyje yra gyvųjų mikroorganizmų (probiotikų ir prebiotikų), kurie: 

  • gerina odos būklę ir išvaizdą;
  • drėkina odą;
  • vienodina odos toną/spalvą.

Naudojimas: nedidelį kiekį tepkite ant odos 1–2 kartus per dieną. Prieš naudojimą suplakite, nes gerosios bakterijos gali likti ant buteliuko dugno. 

Neatidarius aliejaus, jį laikykite šaldytuve (2–8 °C). Pradėjus naudoti, jį laikykite kambario temperatūroje ir sunaudokite per 3 mėnesius.

BAK priemones rekomenduojama naudoti vienas, tačiau galima derinti ir su kitomis kosmetikos priemonėmis. Daugelis tradicinių odos priežiūros produktų yra pagaminti vandens pagrindu – juose yra konservantų, kurie mažina bakterijų kiekį, todėl tarp probiotinių ir tradicinių produktų naudojimo rekomenduojama palaukti apie 60 min., kad gerosios bakterijos galėtų efektyviausiai atlikti savo darbą ir turėtų didžiausią poveikį odai.

Kilmės šalis: Danija

  • LB244R – probiotinės bakterijos, gaunamos iš fermentuotų kopūstų. Subalansuoja odos mikrobiomą ir padeda stiprinti jo lipidinį barjerą. Sumažėja odos sausumas, dirginimas ir paraudimai.
  • Simondsijų (jojobos) aliejus – minkština ir drėkina odą. Įdomu tai, kad jis primena natūralius odos aliejus (odos sebumą), todėl tinka visiems odos tipams.
  • Saldžiųjų migdolų aliejus – švelnus, nedirginantis aliejus, kuris lengvai įsigeria į odą. Ji tampa minkšta, lygi ir elastinga.
  • Tokoferolis (vitaminas E) – antioksidantas, kuris mažina daugelį odos problemų: drėkina sausą odą, mažina egzemą ir raukšles, ypač veiksmingas saulės pažeistai odai.
  • Inulinas – tai prebiotikai, kurie yra maistingos medžiagos gerosioms bakterijoms, leidžiantys joms klestėti ir daugintis.

Ingredients: Prunus Amygdalus Dulcis [Sweet Almond] Oil, Simmondsia Chinensis [Jojoba] Seed Oil, Lactiplantibacillus plantarum LB244R® [Probiotic], Inulin [Prebiotic], Tocopherol [Vitamin E], Helianthus Annuus [Sunflower] Seed Oil.

Įvertink ir tu!

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai            Gerai