Augalinių ekstraktų mišinys kūdikiams

- Ekologiškas ekstraktas vonelėms.
- Sveikai odos ir plaukų būklei.
- Su levandų eteriniu aliejumi.

100 ml

Papildomos paslaugos:

Prekės kodas: 141142

€ 7.40

Aukštos kokybės švelnus beržų ekstraktų mišinys su eteriniais levandų ir bergamočių aliejais kūdikių vonelėms – tai ideali priemonė kūdikio sveikai odos ir plaukų būklei palaikyti.

Meilus prisilietimas vandens, įgavusio vaistinių augalų savybių, ir niekuo nepakeičiamas bendravimas su kūdikiu padės nusiraminti ir pasiruošti saldžiam miegui.

Naudojant šį ekstraktą, kiekvienos maudynės tampa ne tik pramoga mažyliui, bet ir nepakeičiama apsaugine priemone, užtikrinančia odos ir plaukų spindėjimą bei gerą savijautą.

Ekologiškas ekstraktas puikiai tinkai odai nuraminti po uodų įkandimo ar kitų sudirginimų.

Naudojimas: prieš naudodami suplakite, kad natūralūs ingredientai tolygiai pasiskirstytų. 20 l vandens reikia 10 ml mišinio. Įpilkite mišinio į maudymui tinkamos temperatūros vandenį ir išmaišykite. Prauskite ranka ar kempine. Nenuskalaukite, kad ekstraktai išliktų ant odelės. Kai baigsite, nusausinkite rankšluosčiu. Galite naudoti kiekvieną dieną.

Dėmesio: skirtas tik išoriniam vartojimui kūdikiams nuo 2 mėn. Vengti kontakto su akimis.

Gamintojas: Mėta, Lietuva

Vanduo, ekologiškas beržų lapų ir pumpurų ekstraktas, natūralūs levandų ir bergamočių eteriniai aliejai. Limonenas, linalolis, citralis, geraniolis, kumarinas, citronelolis yra natūralių eterinių aliejų sudėtyje.

  • Beržų ekstraktas – turi antiseptinių, tonizuojančių, raminančių savybių, todėl veiksmingai gerina odos būklę, padeda atsikratyti pleiskanų ir stiprina plaukų šaknis.
  • Eteriniai bergamočių ir levandų aliejai – turi raminamąjį, švelninamąjį ir antibakterinį poveikį. Atgaivina ir nuramina odą, o plaukai tampa švelnesni ir glotnesni.

Įvertink ir tu!

Dėmesio: HTML žymės nepalaikomos!
    Prastai            Gerai